Bežecký tím Bojovníci

Pomôžme Adamkovi behať ako ostatné detiDvojročnému Adamkovi z Medzibrodu skomplikovala život asymetria postranných komôr v mozgu, kvôli ktorej pravá strana jeho telíčka zaostáva za ľavou. Veľmi mu pomáhajú rehabilitácie, ktoré sú však drahé a nie je možné zaplatiť ich zo zdravotného poistenia. 

Náš bežecký tím Bojovníci za zdravie sa mu rozhodol pomôcť. Chceme preňho vyzbierať 2000 eur, aby mohol absolvovať ďalšiu potrebnú rehabilitáciu. Nenechajte nás v tom samých, prispejte Adamkovi aj vy, prosím.

Voláme sa podľa rovnomenného grantového programu Bojovníci za zdravie, ktorý založila zdravotná poisťovňa Dôvera a ktorý za desať rokov svojho fungovania pomohol ľuďom so zdravotnými problémami už takmer dvoma miliónmi eur. Žiadostí o pomoc je však toľko, že nie je možné vyhovieť každému. Preto my bežci, ktorí sa zúčastníme pretekov Od Tatier k Dunaju 2022, chceme pomôcť ešte aspoň dvom ďalším deťom.

Okrem Adamka ešte aj päťročnej Stellke s chorým srdiečkom. Jej rodičom počas pretekov OTKD 2022 odovzdáme prenosný defibrilátor, aby boli v každom okamihu pripravení pomôcť jej v prípade kolapsu. 

Ďakujeme, že sa k nám pridáte.

Členovia tímu Bojovníci za zdravie:
Anička Lukáčová, Jaro Sadloň, Marek Ciesar
Majo Lendvay, Monika Červenáková, Janette Kamasová
Martin Červenák, Janko Holický, Lenka Šarinová
Katka Čuláková, Roman Varga, Lucka Filkusová
Slávka Lorencová, Rado Vereš, Braňo Jendroľ
Gabo Švajda, Vlado Šrámek, Robo Priecel, Juraj Hodas

Program Bojovníci za zdravie funguje už desať rokov a pomáha ľuďom so zdravotnými problémami. Garantom programu je Nadácia pre deti Slovenska. Viac informácií o nej nájdete tu

Novinky a komentáre

Autor ani darcovia zatiaľ nepridal nijaké komentáre.

Už darovali

žiadne dary
Výzva pre organizáciu Hodina deťom - Nadácia pre deti Slovenska